Kuitumuuntimet

Kuitumuuntimet

Tuotevertailu (0)


CTS CVT-5002SFP+ (10Gbps / 2 x SFP+ paikka)

CTS CVT-5002SFP+ (10Gbps / 2 x SFP+ paikka)

CVT-5002SFP+ on 10 Gbps kuidusta-kuituun mediamuunnin. Siinä on 2 avointa SFP+ paikkaa 10GBase-SR (monimuoto) tai 10GBase-LR (yksimuoto) kuidulle. Muunnin soveltuu käytettäväksi myös CVT-RACK-16 kehik..

383,70€ Veroton: 309,44€
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
25,10€ Veroton: 20,24€
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode
55,20€ Veroton: 44,52€
DELTACO SFP 1000BASE-BX10-D, LC, 1490tx/1310rx, 10km, Single-Mode, DOM
55,20€ Veroton: 44,52€
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

- Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM..

23,00€ Veroton: 18,55€
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
23,00€ Veroton: 18,55€
DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode

- Vastaa tuotetta D-LINK DEM-712..

88,00€ Veroton: 70,97€
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

- Vastaa tuotetta D-LINK DEM-712..

20,90€ Veroton: 16,85€
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

- Vastaa tuotetta HP J8177C..

43,70€ Veroton: 35,24€
DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode

- Vastaa tuotetta D-LINK DEM-315GT..

88,00€ Veroton: 70,97€
DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver
88,00€ Veroton: 70,97€
DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM
54,20€ Veroton: 43,71€
DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode
28,80€ Veroton: 23,23€
DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode

- Vastaa tuotetta Cisco GLC-FE-100BX-U..

28,80€ Veroton: 23,23€
DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode

DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode

- Vastaa tuotetta Cisco SFP-10G-ZR..

910,30€ Veroton: 734,11€
DELTACO SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode
205,10€ Veroton: 165,40€
TP-LINK MC112CS, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm

TP-LINK MC112CS, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella. 10/100Mbps. Max. 20 km. 9/125µm Mitat (LxSxK): 73x94x27mm. ..

42,20€ Veroton: 34,03€
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 2 km. 62,5/125. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. ..

35,70€ Veroton: 28,79€
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm...

35,70€ Veroton: 28,79€
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm...

56,60€ Veroton: 45,65€
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps

TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 94,5x73x27mm ..

45,40€ Veroton: 36,61€
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 10km

TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 10km

Mediamuunnin kuidusta TP-kaapeliin tai päinvastoin. Mitat (LxSxK): 73x95x27 mm. ..

28,50€ Veroton: 22,98€
TP-LINK TL-SM321A, SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 10km

TP-LINK TL-SM321A, SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 10km

Mahdollistaa signaalien lähetyksen kuidussa molempiin suuntiin eri aaltopituuksilla. 9/125µm. 1.25Gbps. 1550nm/1310nm. 3.3V. ..

56,60€ Veroton: 45,65€
Transition Networks TN-USB3-SFP-01, USB3-liitäntäinen SFP-paikka

Transition Networks TN-USB3-SFP-01, USB3-liitäntäinen SFP-paikka

Tämä Scorpion-USB-sarjan tuote on USB3-liitäntäinen SFP-paikka tietokoneelle. Voit kytkeä SFP-paikkaan 100/1000 Mbps kuitumodulin tai Ethernet-modulin. - USB3.0 - Ethernet 100/1000Base-X open SFP s..

366,60€ Veroton: 295,65€
Transition SFBRM1014-100

Transition SFBRM1014-100

Hallittava kuitumuunnin 10/100BaseTX-100Base-FX - Kaksi hallintatilaa: IP ja In-Band Link OAM 802.3ah - SNMP - AutoCross: MDI/MDI-X -automatiikka - Auto-Negotiation & Far-End-Fault 802.3u - Tra..

640,40€ Veroton: 516,45€
ZyXEL SFP-BX1310-10-D, 1000BaseBX SFP (DDMI)

ZyXEL SFP-BX1310-10-D, 1000BaseBX SFP (DDMI)

Gigabitin 1000BaseBX yksimuotokuitu (single-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Max etäisyys 10 km. Standardin mukainen SFP-moduli joka soveltuu lähes kaikkien kytkimien SFP-..

142,50€ Veroton: 114,92€
Zyxel SFP-SX-D 1000BASESX SFP lähetin-vastaanotin-moduuli

Zyxel SFP-SX-D 1000BASESX SFP lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. ..

91,40€ Veroton: 73,71€
ZyXEL SFP10G-LR, 10GbE SFP+ Module, SM (DDMI)
349,50€ Veroton: 281,85€
ZyXEL SFP10G-SR, 10GbE SFP+ Module, MM (DDMI)

ZyXEL SFP10G-SR, 10GbE SFP+ Module, MM (DDMI)

10 GbE SFP+ monimuotokuitumoduli (Multi-mode). Max etäisyys 300 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. SFP MSA (Multi-Source Agreement) yhteensopiva - Liitin: Duplex LC - Aallon..

179,10€ Veroton: 144,44€
Näytetään 1 - 30 / 30 (1 sivu(a))