Kuitumuuntimet

Kuitumuuntimet

Tuotevertailu (0)


DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
25,90€ Veroton: 20,89€
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

- Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM..

23,70€ Veroton: 19,11€
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
23,70€ Veroton: 19,11€
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

- Vastaa tuotetta D-LINK DEM-712..

21,60€ Veroton: 17,42€
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

- Vastaa tuotetta HP J8177C..

45,10€ Veroton: 36,37€
TP-LINK MC112CS, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm

TP-LINK MC112CS, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella. 10/100Mbps. Max. 20 km. 9/125µm Mitat (LxSxK): 73x94x27mm. ..

42,20€ Veroton: 34,03€
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 2 km. 62,5/125. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. ..

35,70€ Veroton: 28,79€
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm...

35,70€ Veroton: 28,79€
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm...

56,60€ Veroton: 45,65€
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps

TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 94,5x73x27mm ..

45,40€ Veroton: 36,61€
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 10km

TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 10km

Mediamuunnin kuidusta TP-kaapeliin tai päinvastoin. Mitat (LxSxK): 73x95x27 mm. ..

28,50€ Veroton: 22,98€
TP-LINK TL-SM321A, SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 10km

TP-LINK TL-SM321A, SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 10km

Mahdollistaa signaalien lähetyksen kuidussa molempiin suuntiin eri aaltopituuksilla. 9/125µm. 1.25Gbps. 1550nm/1310nm. 3.3V. ..

56,60€ Veroton: 45,65€
Zyxel SFP-SX-D 1000BASESX SFP lähetin-vastaanotin-moduuli

Zyxel SFP-SX-D 1000BASESX SFP lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. ..

93,30€ Veroton: 75,24€
ZyXEL SFP10G-LR, 10GbE SFP+ Module, SM (DDMI)
407,90€ Veroton: 328,95€
ZyXEL SFP10G-SR, 10GbE SFP+ Module, MM (DDMI)

ZyXEL SFP10G-SR, 10GbE SFP+ Module, MM (DDMI)

10 GbE SFP+ monimuotokuitumoduli (Multi-mode). Max etäisyys 300 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. SFP MSA (Multi-Source Agreement) yhteensopiva - Liitin: Duplex LC - Aallon..

204,20€ Veroton: 164,68€
Näytetään 1 - 15 / 15 (1 sivu(a))