Zyxel

Tuotevertailu (0)


Zyxel LTE7480-M804, 4G-reititin, GigE, 802.11a/b/g/n
350,00€ Veroton: 282,26€


ZYXEL NAS542 4-BAY DUAL CORE STORAGE DEV

ZYXEL NAS542 4-BAY DUAL CORE STORAGE DEV

Luo oma henkilökohtainen pilvipalvelu, jossa on ryhmäjako, ZyXELin 4-Bay NAS542 Personal Cloud Storagen avulla. ZyXEL NAS542 on varustettu RAID-5-konfiguraatiolla, käytön aikana vaihdettavalla kiintol..

270,40€ Veroton: 218,06€


ZyXEL NBG6604 langaton reititin, 802.11ac, jopa 1200 Mbps, 4 x RJ45 10/100 LAN -porttia, valkoinen/

ZyXEL NBG6604 langaton reititin, 802.11ac, jopa 1200 Mbps, 4 x RJ45 10/100 LAN -porttia, valkoinen/

Langaton reititin, jonka asennus tapahtuu viidessä minuutissa. Tuotteen käyttöönotto tapahtuu ilman tietokonetta, ja sen käyttöopasta on mahdollista lukea älypuhelimella. Reittimen asetuksia voi muutt..

54,60€ Veroton: 44,03€


ZYXEL NSA326 2-BAY POWER PLUS MEDIA SERVERI

ZYXEL NSA326 2-BAY POWER PLUS MEDIA SERVERI

Hoida tiedon tallennus keskitetysti. Zyxel NAS tarjoaa monta tapaa hallita tiedostoja, olivat ne sitten laitteen sisäisillä kiintolevyillä, pilvipalvelussa tai ulkoisella USB-tallennuslaitteella. -..

158,90€ Veroton: 128,15€


ZyXEL NSG50 Nebula Managed Security Gateway, 4-porttia, Gigabit, SFP, valkoinen

ZyXEL NSG50 Nebula Managed Security Gateway, 4-porttia, Gigabit, SFP, valkoinen

Zyxel Nebula on pilvihallintaratkaisu joka mahdollistaa keskitetyn ja helpon hallinnan, nopean käyttöönoton ja kattavan valvonnan Nebula –sarjan laitteille. Nebulan avulla asiakasverkon rakentaminen o..

373,70€ Veroton: 301,37€


ZYXEL NSW200-28P 24-PORT GBE NEBULA CLOUD MANAGED POE SWITCH
860,30€ Veroton: 693,79€


Zyxel NWA1123-AC HD, 802.11ac Wave 2
86,80€ Veroton: 70,00€


ZYXEL NWA5123 AC HD Wave 2 Standalone Controller 2x2:3x3 MU-MIMO Access Point
286,40€ Veroton: 230,97€


ZYXEL PLA5456 AV2000 MIMO PL MIMO GB ETHERNET
119,50€ Veroton: 96,37€


ZyXEL POE12-HP, PoE+ , Virransyöttäjä, 30W

ZyXEL POE12-HP, PoE+ , Virransyöttäjä, 30W

ZyXEL PoE12-HP on 802.3at- standardin mukainen PoE-injektori, jonka maksimi PoE tuki on 30W. Siinä on kaksi 10/100/1000BaseT-porttia, yksi PoE laitteelle (power/data) sekä yksi kytkimelle (data). ..

62,80€ Veroton: 50,65€


ZYXEL RGS100-12P 5 PORT UNMANAGED POE SWITCH
454,80€ Veroton: 366,77€


ZYXEL RGS200-12P 12 PORT MANAGED POE SWITCH
1143,70€ Veroton: 922,34€


ZYXEL RPS600-HP PSU XGS3700-24HP
446,20€ Veroton: 359,84€


Zyxel SFP-SX-D 1000BASESX SFP lähetin-vastaanotin-moduuli

Zyxel SFP-SX-D 1000BASESX SFP lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. ..

108,30€ Veroton: 87,34€


ZyXEL SFP10G-LR, 10GbE SFP+ Module, SM (DDMI)
477,30€ Veroton: 384,92€


ZyXEL SFP10G-SR, 10GbE SFP+ Module, MM (DDMI)

ZyXEL SFP10G-SR, 10GbE SFP+ Module, MM (DDMI)

10 GbE SFP+ monimuotokuitumoduli (Multi-mode). Max etäisyys 300 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. SFP MSA (Multi-Source Agreement) yhteensopiva - Liitin: Duplex LC - Aallon..

239,00€ Veroton: 192,74€


ZyXEL USG20-VPN Firewall, 1x GBWAN, 4x GBLAN, 1x SFP
265,40€ Veroton: 214,03€


ZYXEL VMG1312-B10D Wireless N VDSL2 4-port Gateway with USB
89,70€ Veroton: 72,34€


ZYXEL WAC6103D-I, 802.11ac 3x3 Dual Antenna AP
372,50€ Veroton: 300,40€


Zyxel WAC6303D-S, 802.11ac Wave 2
437,70€ Veroton: 352,98€


ZyXEL WAC6503D-S 802.11ac 3x3 Smart Antenna AP

ZyXEL WAC6503D-S 802.11ac 3x3 Smart Antenna AP

Kaikenkokoisiin yrityksiin kohdistuu nykyään entistä enemmän paineita tarjota moitteettomasti toimivia langattomia verkkoja. Käyttäjillä on käytössään mitä erilaisimpia älypuhelimia, taulutietokoneita..

580,80€ Veroton: 468,39€


ZYXEL XGS2210-28 28 PORT GBE L2 SWITCH
905,70€ Veroton: 730,40€


ZYXEL XGS2210-28HP 28 PORT GBE L2 SWITCH

ZYXEL XGS2210-28HP 28 PORT GBE L2 SWITCH

ZyXEL XGS2210 on tehokas hallittava yritystason Gigabitin kytkin. XGS2210 on erittäin kustannustehokas ja täysin Layer 2 –tasoa tukeva sekä CLI –pohjaista etähallintaa. XGS2210 on varustettu neljällä ..

1149,00€ Veroton: 926,61€


ZYXEL XGS2210-52 52 PORT GBE L2 SWITCH

ZYXEL XGS2210-52 52 PORT GBE L2 SWITCH

ZyXEL XGS2210 on tehokas hallittava yritystason Gigabitin kytkin. XGS2210 on erittäin kustannustehokas ja täysin Layer 2 –tasoa tukeva sekä CLI –pohjaista etähallintaa. XGS2210 on varustettu neljällä ..

1184,40€ Veroton: 955,16€


ZYXEL XGS2210-52HP 52 PORT GBE L2 SWITCH

ZYXEL XGS2210-52HP 52 PORT GBE L2 SWITCH

ZyXEL XGS2210 on tehokas hallittava yritystason Gigabitin kytkin. XGS2210 on erittäin kustannustehokas ja täysin Layer 2 –tasoa tukeva sekä CLI –pohjaista etähallintaa. XGS2210 on varustettu neljällä ..

1609,00€ Veroton: 1297,58€


ZYXEL XGS3700-48HP L2/3 GB POE SWITCH

ZYXEL XGS3700-48HP L2/3 GB POE SWITCH

ZyXELin XGS3700 -sarjan kytkimet ovat edistyksellisiä, hallittavia Layer 2 Plus (Layer 3 Lite) -kytkimiä, jotka soveltuvat erinomaisesti korkeaa käytettävyyttä vaativiin tarkoituksiin, kuten datakesku..

3414,70€ Veroton: 2753,79€


ZYXEL ZYWALL USG110 GB 4LAN/DMZ/2WAN/OPT

ZYXEL ZYWALL USG110 GB 4LAN/DMZ/2WAN/OPT

ZyWALL USG 100 palomuuri on suunniteltu keskisuurille, noin 10-25 käyttäjän yrityksille. Laitteessa on 7 Gigabit Ethernet -porttia (2 WAN ja 5 LAN), 2 USB-porttia sekä 1 PCMCIA-korttipaikka. Palomuuri..

1088,40€ Veroton: 877,74€


Näytetään 31 - 60 / 67 (3 sivu(a))