TP-LINK Technologies CO

Tuotevertailu (0)


TP-Link CPE210 - Tukiasema ulkokäyttöön, lähettää signaalia jopa 5km:in, 9dBi, PoE, valkoinen

TP-Link CPE210 - Tukiasema ulkokäyttöön, lähettää signaalia jopa 5km:in, 9dBi, PoE, valkoinen

TP-Linkin CPE210 on 2.4GHz:n taajuutta käyttävä 300 Mbps langaton tukiasema ulko- ja sisäkäyttöön. Siinä on sisäänrakennettuna 9dBi suuntaava MIMO-antenni, joten se soveltuu hyvin langattomiin point-t..

45,70€ Veroton: 36,85€


TP-Link CPE510 - Tukiasema ulkokäyttöön, lähettää signaalia jopa 15km, PoE, valkoinen

TP-Link CPE510 - Tukiasema ulkokäyttöön, lähettää signaalia jopa 15km, PoE, valkoinen

TP-Linkin CPE510 on 5GHz:n taajuutta käyttävä 300 Mbps langaton tukiasema ulko- ja sisäkäyttöön. Siinä on sisäänrakennettuna 13dBi suuntaava MIMO-antenni, joten se soveltuu hyvin langattomiin point-to..

58,40€ Veroton: 47,10€


TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole-Home Wi-Fi System, 3-pakkaus

TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole-Home Wi-Fi System, 3-pakkaus

Deco on koko kodin WiFi-ratkaisu, joka pitää verkon vahvana kodin koosta ja rakenteista huolimatta. Se luo yhtenäisen WiFi-verkon, jolla voi nauttia saumattomasta yhteydestä kodissa liikkuessa. - N..

303,20€ Veroton: 244,52€


TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole-Home Wi-Fi, 1-pack

TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole-Home Wi-Fi, 1-pack

Deco on koko kodin WiFi-ratkaisu, joka pitää verkon vahvana kodin koosta ja rakenteista huolimatta. Se luo yhtenäisen WiFi-verkon, jolla voi nauttia saumattomasta yhteydestä kodissa liikkuessa. - N..

126,50€ Veroton: 102,02€


TP-Link EAP110 tukiaseema ulkotiloihin, 802.11n, PoE, IP65, 2 korkean vahvistustason antennia, kant

TP-Link EAP110 tukiaseema ulkotiloihin, 802.11n, PoE, IP65, 2 korkean vahvistustason antennia, kant

Tätä tukiasemaa voi käyttää ulkotiloissa, ja sen on testattu toimivan myös vaativissa olosuhteissa. Laitteessa on IP65-luokitus. Siinä on suuri tiedonsiirtonopeus ja kaksi tehokasta ympärisäteilevää a..

56,80€ Veroton: 45,81€


TP-LINK EAP110, langaton tukiasema, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xGBLAN, PoE, valkoinen

TP-LINK EAP110, langaton tukiasema, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xGBLAN, PoE, valkoinen

Tukiasema erittäin nopealla tiedonsiirrolla ja monipuolisella konfiguroinnilla antaa sinulle helppokäyttöisen laitteen nykyiseen verkkoosi tai nopean ja hyvän alun uudelle verkollesi. - Tukee VLAN..

31,60€ Veroton: 25,48€


TP-Link LiteWave LS108G, 5-porttinen Gigabit kytkin
19,10€ Veroton: 15,40€


TP-Link LiteWave LS108G, 8-porttinen Gigabit kytkin
25,60€ Veroton: 20,65€


TP-Link lTL-MR6400 langaton 3G/4G reititin, 2,4GHz, 802.11b/g/n, 300Mbps, 4xLAN/WAN, musta

TP-Link lTL-MR6400 langaton 3G/4G reititin, 2,4GHz, 802.11b/g/n, 300Mbps, 4xLAN/WAN, musta

- SIM-kortti paikka - 2.4GHz, 300Mbit/s - 3xLAN, 1xWAN/LAN, 10/100 - 3G DC-HSPA+/ HSPA+/UMTS 1800/2100MHz - 4G FDD-LTE, 800/900/1800/2100/2600MHz - Maximum download speed 4G: 150Mbit/s Mi..

77,80€ Veroton: 62,74€


TP-LINK lTL-WN823Ni, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n, musta Langaton USB verkkokortti sekä kannettaviin e

TP-LINK lTL-WN823Ni, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n, musta Langaton USB verkkokortti sekä kannettaviin e

TP-LINKs 300 Mbps Mini Wireless N USB Adapter TL-WN823N, kannettavien ja pöytätietokoneiden liittämiseen langattomaan verkkoon. Mahdollistaa nopean langattoman suorituskyvyn. Helppo käyttöinen ja muot..

11,80€ Veroton: 9,52€


TP-Link M7350, kannettava langaton 3G/4G LTE Dual-Band reititin, 802.11a/b/g/n, Micro-USB, Micro-SD

TP-Link M7350, kannettava langaton 3G/4G LTE Dual-Band reititin, 802.11a/b/g/n, Micro-USB, Micro-SD

- FDD-LTE Cat4 (800/900/1800/2100/2600MHz). - DC-HSPA+/HSPA/UMTS (900/2100MHz). - EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900MHz). - 4G: 150Mbps download ja 50Mbps upload. - 3G: 42Mbps download ja 7,2Mb..

100,00€ Veroton: 80,65€


TP-Link M7450, 4G-reititin ja Wi-Fi-tukiasema, TFT-näyttö, sisäinen antenni, 3000 mAh, musta/harmaa

TP-Link M7450, 4G-reititin ja Wi-Fi-tukiasema, TFT-näyttö, sisäinen antenni, 3000 mAh, musta/harmaa

M7450 tukee 4G-tekniikkaa, joka yhdistää kaksi eri taajuusaluetta toisiinsa. Tätä kutsutaan nimellä LTE-A Cat.6, ja sillä saadaan aikaan jopa 300 Mbps:n tiedonsiirtonopeus. Lopputuloksena on häiriötön..

153,00€ Veroton: 123,39€


TP-Link M7650 4G-reititin ja Wi-Fi-tukiasema, LTE Advanced, 802.11ac, 2,4/5 GHz, microSD-muistikort

TP-Link M7650 4G-reititin ja Wi-Fi-tukiasema, LTE Advanced, 802.11ac, 2,4/5 GHz, microSD-muistikort

Reititin tukee LTE Cat.11 -tekniikkaa, joka liittää yhteen useita eri taajuusalueita. Standardin maksiminopeus on 600 Mbps, joten sillä voi pelata verkkopelejä ja katsella teräväpiirtovideoita suorato..

178,30€ Veroton: 143,79€


TP-LINK MC112CS, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm

TP-LINK MC112CS, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella. 10/100Mbps. Max. 20 km. 9/125µm Mitat (LxSxK): 73x94x27mm. ..

35,70€ Veroton: 28,79€


TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 2 km. 62,5/125. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. ..

30,90€ Veroton: 24,92€


TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 0,55km 50/125 kaapelissa ja 0,22km 62,5/125 kaapelissa. 850 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. ..

42,20€ Veroton: 34,03€


TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm...

34,10€ Veroton: 27,50€


TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm...

43,80€ Veroton: 35,32€


TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps

TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 94,5x73x27mm ..

35,70€ Veroton: 28,79€


TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 10km

TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 10km

Mediamuunnin kuidusta TP-kaapeliin tai päinvastoin. Mitat (LxSxK): 73x95x27 mm. ..

22,80€ Veroton: 18,39€


TP-LINK RE200, langaton tukiasema, 750 Mbps, WPS, RJ45, 802.11a/ac/b/g/n, valkoinen

TP-LINK RE200, langaton tukiasema, 750 Mbps, WPS, RJ45, 802.11a/ac/b/g/n, valkoinen

Langaton tukiasema jonka avulla voit laajentaa olemassa olevaa langatonta verkkoa. Voit kytkeä laitteen mihin tahansa kotisi pistorasiaan laajentaaksesi langattoman verkon kantamaa. Laite tukee jopa 4..

32,80€ Veroton: 26,45€


TP-Link RE305, Range Extender, langattoman verkon toistin, 802.11ac, 1200 Mbps, valkoinen

TP-Link RE305, Range Extender, langattoman verkon toistin, 802.11ac, 1200 Mbps, valkoinen

RE305:n avulla voi lisätä langattoman verkon laitteiden määrää. Nämä voivat toimia joko 2,4 GHz:n taajuusalueella, jossa nopeutena on 300 Mbps tai 5 GHz:n taajuusalueella, jossa nopeutena on 867 Mbps...

45,70€ Veroton: 36,85€


TP-Link Safestream VPN Reititin 2xGE WAN, 2xGE LAN, 1GE LAN/DMZ
117,20€ Veroton: 94,52€


TP-Link TD-W9970 - langaton ADSL2+-reititin sisäänrakennetulla modeemilla, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, 30

TP-Link TD-W9970 - langaton ADSL2+-reititin sisäänrakennetulla modeemilla, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, 30

Langaton reititin, jossa on sisäänrakennettu ADSL2+-modeemi. Mukana on RJ11-liitäntä ADSL:ää varten ja neljä RJ45-liitäntää laajakaistan käyttäjille. Yksi näistä on yhdistetty LAN-/WAN-portti. RJ45..

40,30€ Veroton: 32,50€


TP-LINK TL-ANT24SP, ylijännitesuoja, WLAN, N u - n, hopea
23,80€ Veroton: 19,19€


TP-LINK TL-ER5120 5-porttinen Gigabitin Multi-WAN reititin

TP-LINK TL-ER5120 5-porttinen Gigabitin Multi-WAN reititin

Mahdollistaa valita sen osan verkosta joka antaa parhaan tehon. 5x10/100/1000Mbps RJ45-porttia, joista 1xLAN, 1xWAN, 3xLAN/WAN(valittavaa), 1xRJ45 konsoliportti(RS-232), 19", 1U Kolmea porteista..

209,40€ Veroton: 168,87€


TP-LINK TL-ER6120, VPN reititin,2x10/100/1000Mbps WAN-porttia ja 2x10/100/1000Mbps LAN-porttia, 1xD

TP-LINK TL-ER6120, VPN reititin,2x10/100/1000Mbps WAN-porttia ja 2x10/100/1000Mbps LAN-porttia, 1xD

Yrityskäyttöön tai paikkoihin jossa useammat voi käyttää Internet yhteyttä samanaikaisesti. Reititin tukee useampia VPN-protokollia ja max 100 tunnelia samanaikaisesti. Sisäänrakennettu ARP-insp..

130,50€ Veroton: 105,24€


TP-LINK TL-MR3420, langaton 3G/4G-reititin USB-modeemille, 10/100mbps LAN/WAN, 802.11b/g/n, 300Mbps

TP-LINK TL-MR3420, langaton 3G/4G-reititin USB-modeemille, 10/100mbps LAN/WAN, 802.11b/g/n, 300Mbps

3G/4G-reititin, joka tukee UMTS/HSPA/EVDO USB-modeemia. Langaton lähiverkko IEEE 801.11b/g/n standardeilla. Tietoturva: WEP/WPA/WPA2. Sopii myös tavalliseksi reitittimeksi WAN-liitoksella ADS..

36,90€ Veroton: 29,76€


Näytetään 31 - 60 / 105 (4 sivu(a))