Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m



  • Tuote: 5205
  • Valmistaja: Deltaco
  • Malli: LCLC-10M
  • Takuuaika: 12kk

  • Saatavuus:

  • Oma varasto: 0 kpl

  • Tukkuliikkeen varasto:
    yli 20 kpl ( 29.10.2020 )
  • Arvioitu toimitusaika: 4-7 arkipäivää
  • Suoratoimituksena: 3-4 arkipäivää

Toimituskulu tuotteelle:

  • SmartPost/Automaatti 4,90€
  • Nouto Postista 4,90€
  • Matkahuolto Bussipaketti 6,90€
  • Matkahuolto Lähellä-paketti 6,90€
  • Posti Business Day 8,90€
  • Matkahuolto Jakopaketti 15,00€
  • Suoratoimitus (Nouto Postista) 7,00€
  • Suoratoimitus (Posti Express 14) 15,00€

  • 32,10€

  • Veroton: 25,89€