MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopea

MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopea


  • MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopea
SFP-moduuli, joka tarjoaa kaksi LC-liitintä. Se soveltuu monimuotokuidulle, jonka pituus on korkeintaan 550 metriä.

- Aallonpituus 850 nm
- Siirtoväli korkeintaan 550 m
- Kaksi LC UPC -liitintä
- Siirtonopeus jopa 1,25 Gbps


  • Tuote: 50581
  • Valmistaja: Mikrotik
  • Malli: S-85DLC05D
  • Takuuaika: 12kk

  • Saatavuus:

  • Oma varasto: 0 kpl

  • Tukkuliikkeen varasto:
    18 kpl ( 21.11.2019 )
  • Arvioitu toimitusaika: 4-7 arkipäivää

Toimituskulu tuotteelle:

  • Kirje 2,20€
  • SmartPost/Automaatti 4,90€
  • Nouto Postista 4,90€
  • Matkahuolto Bussipaketti 5,90€
  • Matkahuolto Lähellä-paketti 5,90€
  • Posti Business Day 8,90€
  • Matkahuolto Jakopaketti 15,00€

  • 23,60€

  • Veroton: 19,03€