Ubiquiti U Fiber Multi-Mode, SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, 10 GigE, (pakkaus sisältää 2)

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode, SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, 10 GigE, (pakkaus sisältää 2)


  • Ubiquiti U Fiber Multi-Mode, SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, 10 GigE, (pakkaus sisältää 2)


  • Tuote: 50582
  • Valmistaja: Ubiquiti
  • Malli: UF-MM-10G
  • Takuuaika: 12kk

  • Saatavuus:

  • Oma varasto: 0 kpl

  • Tukkuliikkeen varasto:
    yli 20 kpl ( 21.11.2019 )
  • Arvioitu toimitusaika: 4-7 arkipäivää

Toimituskulu tuotteelle:

  • SmartPost/Automaatti 4,90€
  • Nouto Postista 4,90€
  • Matkahuolto Bussipaketti 5,90€
  • Matkahuolto Lähellä-paketti 5,90€
  • Posti Business Day 8,90€
  • Matkahuolto Jakopaketti 15,00€

  • 52,10€

  • Veroton: 42,02€